IRENBLOG

Все буде добре :)


Маленька подорож в Одесу


Про Одесу я мріяла вже давно. І ось коли на травневі свята з’явилась можливість кудись поїхати, довго думати не довелось. Придбали квитки і почали цікавтитсь у неті, що цікавого можна подивитись, що ніяк не можна оминути увагою. Було трохи сумно, що пробудемо там всього 1,5 дня і хотілось вместити у них як найбільше і при цьому не бігати галопом, а спокійно собі гуляти. І ви знаєте в нас це вийшло! Девіз поїздки був «Без напрягу» :) У цьому нам дуже допоміг місцевий мешканець, відомий блоґер та просто чудова та цікава людина М-Глюк! За що йому величезна подяка!

Нам дуже пощастило що наш потяг прибув дуже рано – о п’ятій ранку. Ми випили смачної кави на вокзалі, а потім неспішно пішли у сторону приморського бульвару фотографуючи все навколо та роздивляючись як прокидається Одеса та чепуриться перед новим днем! Вже о сьомій ми зустрілись з М-Глюком і він провів для нас цікаву екскурсію по основним визначним місцям міста! Було прохолодно, а вулиці були майже пусті, ще без натовпу туристів.

Увесь день вже вдвох ми гуляли нарядними вулицями Одеси, завітали у кафе «Гоголь-Моголь» та музей західного та східного мистецтва. А ввечері знов зустрітись з Юрою щоб відпочити вже біля моря. А наступного дня ми відвідали Привоз, накупили смачної рибки та сувенірів родичам. Обов'язково хочемо повернутись туди восені. Але вже більшою компанією. Хто з нами?


Відкрити | Коментарів: 60
Тепер я тут


Мітки

Календар
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Мои фотоальбомы

Мое видео

Случайное видео со мнойИнтересы

Свято кожен день

КаленДАРь - праздник на каждый деньЗміст сторінки
ОБОЗ.ua